Pierwszy numer już wkrótce
 

 

Kim jesteśmy?

Kwartalnik „Strefa Zabawy” jest nowatorskim magazynem branży rozrywkowej wydawanym przez Europejskie Centrum Bezpieczeństwa Sportu i Rekreacji. Czasopismo dba o to, by każdy producent, operator, właściciel firmy eventowej, lunaparku lub sali zabaw, wiedział co obecnie dzieje się w branży i trzyma rękę na pulsie, ponieważ jego celem jest serwowanie czytelnikom solidnej i rzetelnej porcji branżowych aktualności. Magazyn podpowiada również, w jaki sposób dbać o bezpieczeństwo najmłodszych oraz przybliża wiedzę z zakresu zarządzania firmą. Ponadto „Strefa Zabawy” porusza problemy z jakimi borykają się sale zabaw, parki rozrywki, bawialnie i firmy eventowe na drodze swej działalności. Magazyn cechuje wysoki poziom merytoryczny, który został osiągnięty między innymi dzięki współpracy ze specjalistami branżowymi. Dodatkowo uatrakcyjnia go ciekawa
i estetyczna szata graficzna.

Co publikujemy?

Na łamach magazynu publikujemy między innymi: artykuły na temat problemów dotykających branżę rozrywkową, aktualności branżowe, wywiady ze specjalistami, fotorelacje z wydarzeń w środowisku branżowym, fotoreportaże z sal zabaw, lunaparków, wesołych miasteczek. Magazyn jest otwarty na propozycje czytelników i autorytetów branżowych, dlatego zapraszamy ich do współredagowania „Strefy Zabawy”.

Kim są nasi czytelnicy?

„Strefa Zabawy” dociera do właścicieli sal zabaw, bawialni, klatek zabawowych i centrów rozrywki, a także parków rozrywki, parków tematycznych i wesołych miasteczek. Wśród czytelników magazynu znajdują się także posiadacze wszelkich atrakcji piknikowych jak np.: trampoliny, byk rodeo, wszystkie urządzenia dmuchanie i euro-bungee.
Różnorodność tematyczna i atrakcyjność magazynu sprawia, że „Strefa Zabawy” pretenduje do zajęcia wiodącej pozycji w branży rozrywkowej!