Pierwszy numer już wkrótce
 

Fizyka to dla wielu uczniów niełatwy przedmiot. Lecz zamiast spędzać czas na (niekoniecznie niekiedy ciekawych, trzeba przyznać) zajęciach lekcyjnych, można znaleźć coś, co sprawi, że przybliżenie jej praw i zasad stanie się fascynującą, pełną ciekawych informacji przygodą. Jak tego dokonać? Przepis wydaje się prosty!

 

Już niebawem, 14 kwietnia, otwarty zostanie Park Rozrywki „Z fizyką za pan brat”, zlokalizowany w budynku Zespołu Szkół im. J. Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym. Atrakcji z pewnością nie zabraknie, a interaktywna ekspozycja pozwoli każdemu ze zwiedzających odkryć w sobie ogromne chęci poznania praw fizyki. Dzięki zgromadzonym eksponatom będzie można między innymi przekonać się, w jaki sposób na ludzki organizm działa prąd elektryczny czy znaleźć się wewnątrz kalejdoskopu. Odwiedzenie owego nietypowego parku rozrywki pomoże również przekonać się na własnej skórze, że szept  w pewnych warunkach odbierany być może bez problemów nawet na odległość kilku metrów.

Miejsce będzie czekało na zwiedzających od wtorku do niedzieli w godzinach 11. 00 – 18.00. Oferta z pewnością zainteresuje zarówno mieszkańców Kazimierza Dolnego, jak i turystów, dzieci i młodzież, lecz także dorosłych. Warto wspomnieć, że projekt ów powstał w ramach projektu: „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów, Puławy, Kazimierz Dolny ‘’. Nowy, niebanalny park rozrywki na mapie Polski – z pewnością wart odwiedzenia. Wszak warto być z fizyką za pan brat!

 

александр лобановскийооо полигонкупить недорогойподводные видеокамерыновинки ноутбуковсеминары seoигрушек интернет магазинигрыдля девочек