Pierwszy numer już wkrótce
 

W słynnym parku rozrywki Harlow Town Park, położonym na terenie hrabstwa Essex, odbywała się impreza wielkanocna. Siedmiolatka, Summer Grant, bawiła się na dmuchanym zamku. Nic nie zapowiadało tragedii, gigantyczna zabawka była bowiem przymocowana do gruntu. Jednak splot niekorzystnych zdarzeń sprawił, iż w momencie, gdy dziewczynka znajdowała się w środku, bardzo silny podmuch wiatru wyrwał kołki zabezpieczające. W ten sposób całość konstrukcji poszybowała w górę, zatrzymując się dopiero 150 metrów dalej.

 

 

Przybyłym na miejsce służbom ratunkowym nie udało się uratować siedmioletniej Summer. Obrażenia były na tyle rozległe, że dziewczynka zmarła. Świadkowie zdarzenia przyznają, iż tego dnia wiatr był niezwykle silny i porywisty, dlatego zdecydowana większość rodziców nie pozwoliła swym dzieciom na zabawę w dmuchanym zamku. Siedmiolatka jako jedyna przebywała wówczas w środku. Są już pierwsze aresztowania – jak na razie dotyczą one dwóch pracowników firmy, która dostarczyła na teren Harlow Town Park ową atrakcję. Przedstawiciele policji donoszą, iż w czasie śledztwa biegli z pewnością będą mieli na uwadze bardzo niekorzystne warunki atmosferyczne, jakie panowały tego dnia.

меню никасникас официальныйМунтянбанковские crmпрограмма электронногомихаил безлепкинsocial media servicesмед обработка корневых каналов