Pierwszy numer już wkrótce
 

 

Luty okazał się bardzo pechowym miesiącem dla właściciela Jump Areny w Poznaniu. Wybuchł bowiem ogromny pożar, który zniszczył doszczętnie halę, w której tak chętnie spotykali się wielbiciele trampolin. W drugiej części budynku mieściła się zaś hala z herbatą. Składu także nie udało się uratować. Pod osłoną nocy z ogniem walczyło ponad dwadzieścia jednostek straży pożarnej. Straty liczy się w milionach złotych. Jedyną pozytywną informacją jest fakt, iż nikt w pożarze nie ucierpiał.

 

Jump Arena była otwarta jedynie przez dwa miesiące, powołano ją bowiem do życia w grudniu 2015 roku. Miejsce od razu stało się centrum spotkań zarówno dzieci, jak i nieco starszych mieszkańców Poznania i okolic, spragnionych aktywności fizycznej połączonej z dobrą zabawą.

Jednak właściciel zniszczonego obiektu zapewnia, że pragnie go odbudować. Fani trampolin nie tracą zatem nadziei, że w Poznaniu będzie można jeszcze poskakać. Jeśli uda się wskrzesić park, chętnych do jego odwiedzenia z pewnością nie zabraknie!

лобановский александрлобановский харьковвести харьковкупить уличныесамый лучшийноутбука acerшинопровод для светильниковповерхностный насос