Pierwszy numer już wkrótce
 

      Nowy cennik i trzy dodatkowe atrakcje – takie zmiany szykują się w Śląskim Wesołym Miasteczku. Z okazji dnia dziecka chorzowski lunapark wprowadza do swojej oferty duńskie urządzenia rozrywkowe i zapowiada, że to dopiero początek modernizacji.

 

     Rollercoaster Himalai, czyli wagonik wykorzystujący przeciążenie góra-dół i wywożący pasażerów na 15 metrów, Ekspres Preriowy przenoszący dzieci na Dziki Zachód czy 12 – metrowa zjeżdżalnia na sucho Super Ślizg XL to najnowsze urządzenia,
z których już od najbliższego weekendu będą mogli korzystać odwiedzający. Atrakcje przewidziano nie tylko dla najmłodszych – na rozrywkę mogą liczyć także fani ekstremalnych doświadczeń.

 

    Zmianom zostaje poddany również cennik – wraz z początkiem weekendu zlikwidowany będzie karnet extream. Ponadto cena bilet wstępu do lunaparku, pozwalającego na korzystanie z wszystkich atrakcji, ma wynosić 50 zł. Na bezpłatną zabawę mogą liczyć z kolei dzieci poniżej 4. roku życia, a te w wieku od 4 do 12 lat pobyt w wesołym miasteczku będzie kosztował 39 zł.

    Przed Śląskim Wesołym Miasteczkiem jeszcze ponad 3 lata zmian – proces modernizacji ma bowiem potrwać do 2018 roku.

 

александр лобановскийлобановский александрподводная видеокамера для рыбалкикласс лобановскийэлектронная системаинструментыdeposit betбезмасляный купить