Pierwszy numer już wkrótce
 

… w Dubaju w Zaabel Park noce rozjaśniają niesamowitym, kolorowym światłem ogrody Dubai Garden Glow. Niezwykłe ogrody kosztowały ok. $8 000 000, zostały stworzone przez 150 artystów z całego świata i już kandydują do Księgi Rekordów Guinessa jako największa świecąca nocą atrakcja.

zdjęcie pochodzi z serwisu: www.timeoutdubai.com

Wystawa, która nocą zachwyca światłem, nie jest wyłącznie statycznym obiektem – w obrębie ogrodów świetlnych odbywają się liczne występy, m. in. związane z popisami akrobatów oraz rozrywką dla dzieci.

Ogrody stanowią w swojej postaci połączenie form roślin znanych z różnych stron świata – odwiedzający mają więc nieustanne poczucie egzotyki miejsca. By wzmocnić to wrażenie, na gości czekają smakołyki z najodleglejszych krajów.

Co ciekawe, niesamowite świetlne ogrody Dubai Garden Glow są instalacją proekologiczną – do budowy wykorzystano materiały pozyskane z recyklinu oraz podlegające pełnemu przetworzeniu. I tak budulec stanowią np. buleteczki po lekach wypełnione różnokolorowym płynem, łyżeczki, spodki, filiżanki…

Wystawa, która została otwarta 16 grudnia, będzie czynna aż do kwietnia, pozostając dostępna dla gości w godzinach 16:00-23:00.

inf.: timeoutdubai.com

полигон оооrussia travelfb consultподключение ноутбукастратегия crmwireshark portableclassic gamesplay slots for