Pierwszy numer już wkrótce
 

W miejscowości Pyszka pod Dygowem, która dotąd znana była z rozlewiska, ma powstać centrum rozrywki ukierunkowane na rodziny z dziećmi. Hala o powierzchni ok. 3 tys. m kwadratowych, z salami pełnymi atrakcji dla dzieci, z gastronomią, z miejscem na okolicznościowe, dziecięce imprezy, a na zewnątrz place zabaw, ścieżki edukacyjne z dinozaurami, staw, po którym będzie można pływać na rowerze wodnym - to wszystko brzmi bardzo zachęcająco.

fot. Henrik Sandklef/flickr.com (materiał dostępny w ramach licencji CC: https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/legalcode).

Jak podaje Serwis "Głosu Koszalińskiego", obiekt ma być zlokalizowany w miejscu, w którym dziś znajdują się dawne zabudowania Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej im. Przyjaźni Polsko - Czechosłowackiej. Inwestorem jest właściciel czterogwiazdkowego Hotelu Leda w Kołobrzegu.

- Wymyśliliśmy , że zbudujemy park rozrywki edukacyjnej. Bo jak wynika również z doświadczeń naszych gości hotelowych, w Kołobrzegu do pewnego momentu jest co robić, ale potem brakuje atrakcji dla całych rodzin – mówi inwestor.

I etap parku rozrywki może być gotowy 1 czerwca 2017 roku.

 

źródło informacji: www.gk24.pl.

церковь возрождениеникас ценысамолет в египетсистеме crmновинки смартфоныIT ITplay casino free95 у