Pierwszy numer już wkrótce
 
Z przyjemnością informujemy, że trzeci numer magazynu branży rozrywkowej "Strefa Zabawy" właśnie ukazał się w e-wydaniu na stronie www.strefazabawy.com oraz w wersji papierowej, która wkrótce trafi wprost do rąk naszych Czytelników. Prezentujemy pokrótce, co przygotowaliśmy tym razem.

Tematem numeru są parki trampolin - wewnątrz aktualnego wydania Czytelnicy znajdą obszerny artykuł dotyczący obiektów tego typu w kraju i za granicą, a także dowiedzą się m. in. jak optymalnie rozplanować czas i przestrzeń, prowadząc park trampolin, jakich zasad bezpieczeństwa bezwzględnie przestrzegać oraz jakie korzyści zdrowotne przynosi skakanie na trampolinach.

Chcąc być jak najbliżej problemów związanych z branżą rozrywkową, postanowiliśmy nie uciekać od trudnych tematów. W artykule "Dziecko z zespołem Downa w strefie zabawy" odnosimy się do zdarzenia z Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie do sali zabaw nie wpuszczono chorego chłopca. O tym, jak powinni zachowywać się właściciele obiektów w podobnych sytuacjach, rozmawialiśmy z Ewą Suchcicką, Prezes Stowarzyszenia Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa „Bardziej Kochani”.

Sięgnęliśmy także do tematu pojawiającego się rokrocznie w prasie i internecie  w okresie wakacyjnym, tj. problemu polskich wesołych miasteczek, nazywanych często (lecz czy słusznie?) "wesołymi skansenami" lub "miasteczkami grozy". Zauważyliśmy, że dziennikarze przedstawiają polską branżę rozrywkową tak, jakby ta w ogóle się nie rozwijała i jakby nie było miejsc, gdzie można bawić się dobrze i bezpiecznie. Postanowiliśmy sprawdzić, czy rzeczywiście należy bać się karuzeli - fachową opinią wspierała nas Natalia Rostkowska, Rzecznik Prasowy UDT.

Nasza Redakcja jak zwykle starała się odwiedzać miejsca związane z aktualnymi wydarzeniami branżowymi. W bieżącym numerze Czytelnicy znajdą szczegółową relację z EAS 2015 - największych targów branży rozrywkowej w Europie. Nie zabraknie także podsumowania z targów vendingowych Eu'Vend i coffeena w Kolonii.

"Strefa Zabawy" zyskała również wielu interesujących partnerów i współpracowników - trzeci numer obfituje w praktyczne porady, których udzielają specjaliści z wybranych dziedzin.

Dyrektor Europejskiego Centrum Bezpieczeństwa Sportu i Rekreacji, mgr inż. Andrzej Buszek przedstawia zagadnienia związane z właściwą organizacją przeglądów sal zabaw. Jak często wykonywać tego typu kontrole i kto powinien to robić? Jak ustrzec się przed zakupem urządzeń niezgodnych z normami? To wszystko w tekście "Pożyteczne przeglądy sal zabaw".

Mecenas Katarzyna Zachorowska prezentuje z kolei zagadnienia związane z prawem w artykule "Sukces zależeć może od sukcesji" - konkretnym poradom, jak zabezpieczyć firmę na wypadek śmierci przedsiębiorcy lub wspólnika towarzyszy artykuł Danuty Pazdan, specjalisty ds. ubezpieczeń, w którym Czytelnicy znajdą klarowne porady jak mądrze ubezpieczyć firmę i na co w szczególny sposób powinny zwrócić uwagę osoby działające w branży rozrywkowej.

Tradycyjnie w "Strefie Zabawy" można odnaleźć przegląd aktualności branżowych oraz nowości związanych z obiektami rozrywkowymi - mobilny park linowy oraz odwrócony dom to atrakcje, które wciąż zyskują na popularności.

Najnowszy numer to również kolejna okazja do spotkania z osobami działającymi aktywnie w branży, naszymi Czytelnikami - UFOland i JUPI PARK to sale zabaw, które odwiedziliśmy tym razem.

Mamy nadzieję, że trzeci numer "Strefy Zabawy" dostarczy Czytelnikom i przyjemności, i pożytecznych informacji.

Serdecznie zapraszamy do lektury!

 

Wersję papierową magazynu można zamówić za darmo, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. E-wydanie jest dostępne bezpłatnie na stronie www.strefazabawy.com

 

 

лобановский александрtrans siberianкупить асус отзывытехнология реинжинирингакупить недорогой хороший планшетдетские кофты купить интернет магазинonline no deposit slots