Pierwszy numer już wkrótce
 

Krakowski Park Wodny zaprasza amatorów rozrywki do korzystania z czterech nowych zjeżdżalni zewnętrznych. Można już przejechać się na pontonowej Kongo, ekstremalnie szybkich Nitro i Speed Fire, oraz naszpikowanym specjalnymi efektami Twisterze.

 

 źródło: www.parkwodny.pl

 

Przyjrzyjmy się bliżej tej wielkiej czwórce:

Zjeżdżalnia pontonowa o nazwie Kongo została wystylizowana tak, by nawiązywać do tematu dżungli. Rura o długości ok. 165 metrów utrzymana jest w kolorach żółtym i zielonym. Wewnątrz mogą zaskoczyć gości efekty dźwiękowe: imitowane odgłosy egzotycznych ptaków i zwierząt. Zjazd rurą ma oddawać wrażenie pontonowego spływu rzeką w dżungli. Dostępne są pontony 1- i 2-osobowe.

Super szybka zjeżdżalnia Nitro nie posiada łączeń, cała utrzymana jest w kolorze czerwonym z czarnymi obręczami. Atrakcję wyposażono dodatkowo w efekty wizualne imitujące pas startowy. Długość rury wynosi 106 m.

Twister to kręta zjeżdżalnia o długości 132 metrów naszpikowana efektami multimedialnymi.  Wyposażona m.in. w efekt Big-Flash powodujący  uczucie chwilowej dezorientacji w przestrzeni czy efekt Gwiezdne Niebo imitujący rozbłyskujące gwiazdy. Przed startem możliwy jest wybór programu dźwiękowego zjazdu m.in. burzy z piorunami lub tunelu strachów, co dostarcza niepowtarzalnych emocji.

Speed Fire z kolei posiada długości 155 m - to atrakcja zdecydowanie odpowiednia dla fanów zarówno efektów multimedialnych, jak również  emocji związanych z dużą prędkością zjazdu. Cechą wyróżniającą  atrakcję  jest zwężenie, a  zarazem  przejście z części multimedialnej do strefy o zwiększonej prędkości zjazdu, co sygnalizowane jest również odgłosami przywodzącymi na myśl tor wyścigowy.

 

отзывы никас кухнясоздание системысупермаркет лобановскийтребования ксистема финансового мониторинга предприятииАдсорбционные осушители АОСВ Украинакупить пазлы украина