Pierwszy numer już wkrótce
 

Do kolejnego, tym razem niegroźnego wypadku doszło w centrum zabaw dla dzieci Loopy's World. Huśtawka-balon, na której bujała się czteroletnia dziewczynka, odpadła razem z mocowaniem, czyli karabińczykiem i śrubą. Na szczęście nikt nie ucierpiał w wyniku zdarzenia. Rodzice są jednak mocno zaniepokojeni stanem technicznym obiektu, ponieważ to nie pierwsza tego typu sytuacja w Loopy’s World.

fot. galeria.trojmiasto.pl

 

W maju w centrum rozrywki Loopy’s World doszło do zerwania się platformy, a dwie kobiety na skutek upadku z wysokości trzech metrów trafiły do szpitala z poważnymi urazami.

Tym razem, 17 listopada 2015 r. w godzinach popołudniowych, doszło do obluzowania się konstrukcji huśtawki, która w pewnym momencie odpadła razem z trzymającym ją karabińczykiem i śrubą – na szczęście spadające elementy urządzenia nie zrobiły nikomu krzywdy.

Przedstawiciele Loopy’s World twierdzą, iż centrum rozrywki posiada potrzebne atesty i aktualne orzeczenia o stanie technicznym atrakcji, codziennie przeprowadzane są także rutynowe kontrole wykonywane przez pracowników:

- Plac był dokładnie sprawdzany przed otwarciem centrum dla gości i nic nie wskazywało na uszkodzenie tej atrakcji. Jednak podczas zabaw nakrętka na śrubie uległa obluzowaniu, co było przyczyną zajścia – mówi Agata Jakób z Loopy’s World.

Ojciec dziewczynki, która bawiła się na uszkodzonej huśtawce, ma jednak spore wątpliwości:

- Usłyszałem, że stan techniczny wszystkich urządzeń sprawdzany jest codziennie przed zamknięciem placu. Ale w jaki sposób, skoro tak długa śruba wykręciła się w chwili, gdy córka zaczęła korzystać z huśtawki?

 

źródło inf.: http://dziecko.trojmiasto.pl/

сайты отзывовrussia travel0629.com.ua интернет магазинигрыцены киевдетск ие игрынасос pedrollo