Pierwszy numer już wkrótce
 

W dawnej hali mięsnej przy ul. Bema w Białymstoku od dziś będzie można skorzystać ze znajdujących się tam m.in. sektorów do dowolnego skakania, boiska do dodgeballa (tzw. gra w zbijaka), sektorów z basenem wypełnionym piankami oraz boiska do "powietrznej" koszykówki.

Warto przypomnieć, że lokum nowego parku trampolin ma swoją interesującą historię.

Białostocka hala mięsna przy ulicy Bema przez dziesięciolecia była ważnym punktem na handlowej mapie stolicy województwa. Po zaostrzeniu przepisów skończył się handel mięsem, później już w nowym tysiącleciu zaczęły być tu organizowane koncerty rockowe. Ale tylko przez krótką chwilę. Teraz w tym miejscu powstaje coś czego nie tylko w Białymstoku, ale w całym województwie podlaskim jeszcze nie było.

Pomysłodawcy trampolinowego parku w nowej odsłonie hali chcą postawić przede wszystkim na rozrywkę. Całoroczną i bezpieczną zabawę przeznaczoną dla całych rodzin.  - Będziemy organizować różne imprezy takie jak imprezy urodzinowe, też będą zajęcia z akrobatyki, zajęcia z trenerami, będą zajęcia z fitnessu - mówi Jakub Popławski.


Wielkie otwarcie Jumper Park Trampolin odbędzie się już dziś (w piątek 20 listopada) o godz. 16.

Chętni na rezerwację biletów? Jest dostępna pod adresem: http://www.jumperpark.pl/

топодин отзывhow toкупить сковороду грилькакой фирмыкупить ноутбуккомпания полигон отзывыкупить в киевеfree slot games play free