Pierwszy numer już wkrótce
 

Cieszy nas niezmiernie, że grono naszych partnerów i współpracowników wciąż się powiększa, a co za tym idzie - możemy docierać do większej ilości osób i prezentować coraz ciekawsze treści! Rozpoczynamy właśnie współpracę z Portalem Lunapark - jako partnerzy, będziemy kręcić się z nimi cały rok! 

 

Kim są nasi nowi partnerzy? Portal Lunapark zajmuje się interesującą również naszą Redakcję tematyką wesołych miasteczek, lunaparków oraz parków rozrywki. Portal został stworzony z myślą o pasjonatach tej branży, aby stworzyć w internecie miejsce, gdzie mogliby wymieniać się wiadomościami, opiniami oraz materiałami zdjęciowymi. 

Portal Lunapark funkcjonuje już 5 lat, posiadając przy tym aż 350 wiernych i aktywnych użytkowników. Odwiedzający portal mogą przekonać się także, jak bogate są zasoby strony: aż 7 galerii z ilością ponad 10 tys. zdjęć oraz 450 filmów w dziale Lunapark TV.

 

 

 

W oczach ludzi z branży Portal Lunapark uchodzi za godny zaufania oraz tworzony przez kompetentnych ludzi - mimo rozmaitych okoliczności i przeciwności losu, portal nigdy nie zawiesił działania!

Pełni podziwu dla pasji Twórców Portalu Lunapark, zapraszamy do śledzenia strony internetowej oraz profilu na Facebooku. Aby zakręcić się z nimi już teraz, klikajcie tu lub na logo Portalu Lunapark zamieszczone w niniejszym tekście.

лобановский политикtrans siberianenglish hindiкупить ноутбукaml системымихаил безлепкинeuropa mobile casinoкак правильно выбрать