Pierwszy numer już wkrótce
 

Podsumowując wizytę "Strefy Zabawy" w Göteborgu, na największych targach branży rozrywkowej w Europie, należy podkreślić przede wszystkim, że polskie firmy nie zawiodły. Na EAS 2015 pojawiło się wielu polskich wystawców - sprzedawców i producentów sprzętu. Nasza Redakcja reprezentowała przy tym polską prasę branżową, a nasi partnerzy, portal PARKMAG.pl - polskie redakcje internetowe, piszące o parkach rozrywki.

 

EAS 2015

Liczba wystawców na EAS 2015 była imponująca - impreza rokrocznie zbiera komplet chętnych.

Wśród polskich firm, które zaprezentowały się na EAS 2015, pojawili się: Eurojumper, producent Eurobungee; Kalkomat; WiK z Kostkowic, rozwijający nową linię automatów redemption; Magic Play z nowymi bujakami, Kupper Automaty z wystawą bujaków; Kriss Sport i Ritter z siłomierzami; Jakar i Admar - na łączonym stoisku, z siłomierzami i sprzętem rozrywkowym. Obecne były też firmy, które na swoich stoiskach miały produkty z Polski (np. Matrix, dawny Budgast) oraz producenci z przedstawicielstwami w Polsce, np. Heimotion, Sunkid, Playday. Swoje stoiska miał też Mazur, producent sprzętu do parków wodnych, oraz Novelty Cups sprzedające żele i slushe.

Warto dodać przy okazji, że powierzchnia wystaw na przyszłoroczne show w Barcelonie jest już prawie całkowicie wyprzedana!

Jeśli chodzi o frekwencję odwiedzających wystawę - ta była znacznie mniejsza, trzeba jednak podkreślić, że klasa tych, którzy się pojawili, była bardzo wysoka - zazwyczaj byli to klienci gotowi dokonać konkretnych zakupów. Należy wskazać tu również na udział właścicieli polskich parków - Lunapark Krasnal z Bydgoszczy zakupił świąteczną kolejkę, a Rabkoland – zestaw dekoracji w stylu wikingów.

Więcej materiałów z EAS 2015 już wkrótce w najnowszym numerze "Strefy Zabawy".

полигон компанияmfx brokerхарьков сегодняcrm rankалександр лобановскийооо полигонdemo lobbyсход развал купить