Pierwszy numer już wkrótce
 

26 września z bardzo pozytywnym wynikiem zakończyły się w Kolonii Międzynarodowe Targi Vendingu i Kawy - Eu'Vend & coffeena 2015. 186 wystawców z 25 krajów podczas trzech dni pokazów zaprezentowało najnowsze trendy i innowacje związane z automatami do kawy, gorących i zimnych napojów, przekąsek, a także stosowaniem systemów płatności, akcesoriami i usługami.

Sponsorem Eu'Vend & coffeena jest Niemieckie Stowarzyszenie Vendingu (BDV).

- Targi są ważnym źródłem inspiracji. Wiele pomysłów i koncepcji będzie miało pozytywny wpływ na rozwój branży w ciągu najbliższych miesięcy - powiedział Karl-Heinz Blum, rzecznik Zarządu BDV.

 W wydarzeniu uczestniczyło ponad 5000 gości związanych z branżą rozrywki i vendingu, pochodzących z 59 krajów. Aż 40 % ogółu uczestników stanowili nabywcy spoza Niemiec - organizatorzy odnotowali przy tym wzrost frekwencji klientów z Włoch, Holandii, Austrii, Polski i Szwajcarii.

Podczas targów goście mogli zapoznać się także z naszym magazynem - egzemplarze "Strefy Zabawy" trafiły do rąk wielu zainteresowanych.

broker mfxникас официальныйкисти для нанесения тонального кремамагазин блендерлучшие игрыреклама транспортных услугархитектурное и ландшафтное освещениехрустальных люстр