Pierwszy numer już wkrótce
 

Nowa sala zabaw ma aż 1200 mkw. Atrakcja została otwarta na 2. poziomie Arkadii – obok kina – i jest największym, dwupoziomowym obiektem sieci JUPI PARK w Polsce.

Na najmłodszych czeka tam m.in. labirynt z przejściami linowymi, zjeżdżalnie tubowe, podwójna ślizgawka, tory samochodzikowe, dwie trampoliny, baseny z tysiącami kulek, boisko i multimedialny salon gier.W Jupi Parku znajduje się także sala baletowa, a po wcześniejszym uzgodnieniu w jednym z czterech przeznaczonych do tego pokoi można zorganizować tematyczne urodziny prowadzone przez animatorki w przebraniach. Na miejscu będą też organizowane warsztaty i spotkania dla rodziców, okazjonalne imprezy, ferie i półkolonie.

Co istotne, przewidziano nie tylko dobrą zabawę dla dzieci - pomyślano także o odpoczynku i rozrywce rodziców! W strefie relaksu dorośli mogą skorzystać z groty solnej, leżaków, baru z przekąskami i aromatyczną kawą oraz wygodnych kanap.

W całym obiekcie dostępna jest sieć WiFi. Warto dodać, że lokal jest monitorowany i klimatyzowany, a na całej jego powierzchni zainstalowano antypoślizgową wykładzinę.

Dzieci do 3 lat mogą korzystać z Jupi Parku pod opieką dorosłych. Istnieje również możliwość zamówienia opiekunki, która indywidualnie zajmie się pociechą pod nieobecność rodziców, dodatkową usługą zaś dla dzieci starszych jest możliwość odrobienia z nimi lekcji. Dzieci powyżej 3 lat mogą korzystać z sali zabaw bez rodziców, obiekt jest dostosowany także do potrzeb dzieci niepełnosprawnych.

ŹRÓDŁO: http://www.propertydesign.pl

харьков лобановскийprivate toursлобановский александркупить леновоалександр лобановскийукладка ламината на стену края и стыкисправки купитькупить рубашку мальчику год