Pierwszy numer już wkrótce
 

 

W Chrustach k. Kielc (woj. świętokrzyskie) w Kompleksie Wypoczynkowo-Rehabilitacyjnym Polanika powstała NOWA wyjątkowa atrakcja Dwupoziomowy Mobilny Park Linowy. Producentem i wykonawcą parku jest PARK ATRAKCJI (www.parkatrakcji.biz). Atrakcja pozwala wytworzyć ogromną dawkę adrenaliny podczas pokonywania przeszkód. Wspaniale wpisuje się w istniejące już atrakcje m.in. park miniatur województwa świętokrzyskiego, dmuchaną krainę zabaw oraz zagrodę z żywymi zwierzętami.

 

Park składa się z dwóch poziomów: trasy dolnej dla dzieci najmłodszych od 5 lat (min. 100 cm wzrostu) oraz górnej trasy dla dzieci powyżej 7 roku życia. Każda z tras składa się z 21 różnych przejść które umożliwiają różnorodną formę aktywności oraz pokonanie własnych słabości w postaci strachu. Wśród przeszkód mamy m.in. liczne mostki, siatki linowe, równoważnie, przeszkody balansujące.


Trasę dolną pokonują najmłodsze dzieci pod okiem i opieką rodziców lub opiekunów. Przeszkody te posiadają różny stopień trudności jednakże uczestnik zabawy może w dowolnej chwili bezpiecznie zejść z platformy, obejść daną przeszkodę i kontynuować zabawę. Ponadto na każdym etapie zabawy rodzić może asekurować dziecko z poziomu ziemi - to pozwala dzieciom czuć się komfortowo oraz budować dobre relacje z rodzicami, którzy pomagają im pokonywać swoje słabości i niejednokrotnie strach. Pod całością urządzenia znajduje się wysypany piasek plażowy który nadaje dodatkowy klimat wakacyjnej plaży. Piasek pełni funkcję amortyzacji w razie upadku dziecka z przeszkody, która jest zazwyczaj nie wyżej niż 50 cm. Pokonanie całej dolnej trasy trwa ok 15 - 20 min i jesteśmy przekonani że jednorazowe przejście nie zaspokoi żądzy zabawy.Trasa górna przewidziana jest już dla dzieci nieco starszych, którym nie strach pokonywać przeszkody na wysokości ponad 3 m wysokości. Taka zabawa wymaga zabezpieczenia - asekuracji (uprzęży, karabinku, kasku). Dzięki zastosowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa uczestnicy zabawy mogą się czuć całkowicie bezpieczni. Po wprowadzeniu przez obsługę przy schodach wejściowych zabezpieczenia w stalową linę, uczestnik zabawy nie musi w żadnym momencie przepinać się jak to ma miejsce w tradycyjnych parkach linowych. Zadaniem uczestnika jest jedynie przesuwanie zabezpieczenia za sobą oraz swobodne pokonywanie przeszkód. Dodatkową atrakcją jest fakt, iż park jest usytuowany na skraju zniesienia i momentami u góry można mieć wrażenie jakbyśmy znajdywali się 5 - 6 m nad ziemią. Wrażenia są niesamowite! Z górnego poziomu możemy podziwiać widoki kompleksu Polanika ponieważ urządzenie znajduje się praktycznie w centralnej części obiektu. Czas pokonania trasy zapewne nie będzie krótszy niż przypadku dolnego poziomu i będzie trwał ok 15 - 30 min.

Z urządzenia jednocześnie może korzystać ok. 40 - 50 osób.
Koszt zabawy właściciele wycenili na 10 zł za dolną trasę i 15 zł za górną - cena jak najbardziej adekwatna za zabawę.

Wśród licznych plusów urządzenia warto również zwrócić uwagę, iż to można bezpiecznie zamontować go w zasadzie w każdym miejscu. Nie potrzebujemy drzewostanu pozwalającego na montaż parku oraz kosztownej pielęgnacji drzew. Atrakcja nie jest również ukryta pośród licznego drzewostanu (liści), jak ma to miejsce w tradycyjnych parkach linowych, tylko może znajdować się w miejscu, które sobie sami wyznaczymy, nawet w centralnym miejscu naszego obiektu. Dzięki tak zaprojektowanej konstrukcji wystarczy klika godzin, aby całość urządzenia przenieść w inne miejsce, przez co można nazywać urządzenie mobilnym. Badania dotyczące pomiaru satysfakcji klientów korzystających z parków linowych są poziomie 90%.


 

Wszystkich zainteresowanych budową mobilnych parków linowych zapraszamy do kontaktu oraz na stronę producenta Mobilnego Parku Linowego w Chrustach: www.parkatrakcji.biz

 tel. 502 702 134
tel. 509 321 250 

 

 

services mastersochi blackлучшая подводкамарки планшетовлобановский депутатосушитель воздуха адсорбционного типакакой врач лечит деснысветильники на шинопроводе