Pierwszy numer już wkrótce
 

Ścieżki akrobatyczne, baseny z gąbkami, trampoliny sportowe. To wszystko już od października dostępne będzie w Jump Arenie - pierwszym parku trampolin w Wielkopolsce.

Póki co, zarządzający nie zdradzają jeszcze dokładnego adresu obiektu, wiadomo jednak, że atrakcja będzie mieścić się niedaleko INEA Stadionu.

Projekt Jump Areny został zainspirowanym europejskimi i amerykańskimi parkami sportowo-rekreacyjnymi, takimi jak np. Gravitopia w USA.

Oferta obiektu ma być zróżnicowana w taki sposób, aby każdy znalazł coś dla siebie - będą trampoliny różnej wielkości, dostosowane do wieku użytkowników, ścieżki akrobatyczne, batut, trampoliny do nauki salt, baseny z gąbkami, boisko do dwóch ogni. Właściciele Jump Areny nie zamierzają jednak na tym poprzestać; obiekt ma wciąż się rozwijać - jest dużo pomysłów i sporo planów. Czekamy z niecierpliwością!

лобановский александркомпания ооолобановский александр харьковVenta Компанияноутбуквладимир мунтян благотворительный фондкупить детские ролики интернет магазин недорогоonline play game now