Pierwszy numer już wkrótce
 

Chcesz poczuć się jak w myśliwcu F16? Nie przeraża cię prędkość 80 km/h, gwałtowne zwroty i przeciążenie? "Mayan" - nowy rollercoaster w parku rozrywki Energylandia w Zatorze - jest już czynny i czeka na fanów mocnych wrażeń!

 

Wysokość nowej konstrukcji to odpowiednik dachu dziesięciopiętrowego wieżowca - sięga aż 33 metrów. Bliźniacze rollercoastery można spotkać w Wielkiej Brytanii w Balckpool Pleasure Beach oraz w niemieckim Heide Parku. W kontekście światowych obiektów, jeśli chodzi o prestiż, wielkość i jakość oferowanych wrażeń, nowy gigant "Mayan" zasługuje definitywnie na 10 punktów w skali 1-10.

Ponadto właściciele obiektu nie zamierzają spocząć na laurach i już planowane są interesujące modernizacje "Mayana" - przedstawiciele parku poinformowali na konferencji prasowej, że w fazie testów jest nowa technologia z użyciem okularów Oculus, które mają przenieść użytkowników rollercoastera w świat wirtualnej rozrywki, stworzony przez programistów. Zabawa na gigantycznym rollercoasterze ma być więc połączeniem wrażeń związanych z cyfrową oprawą oraz imponującą prędkością.

 

лобановский александрЛобановский translate english germanпланшет какойблендер стаканvsemsmart.ruигрыдля дэвочэкпечь дровяная для дома