Pierwszy numer już wkrótce
 

 

Nowy numer naszego magazynu jest już dostępny w zakładce e-wydanieCo przygotowaliśmy w tym numerze? 

Drugie wydanie magazynu w pełni poświęciliśmy zagadnieniom związanym z sezonem letnim. Znajdziecie więc tutaj relację z naszej podróży, którą odbyliśmy w lipcu - wyruszyliśmy nad polskie morze i w góry, by przekonać się, na jakie atrakcje mogą liczyć turyści w miejscowościach wypoczynkowych

 

 

W tym numerze prezentujemy też zupełnie nową atrakcję, dotąd w Polsce nieznaną. Mobilny park linowy to gratka nie tylko dla miłośników nowinek z dziedziny urządzeń rozrywkowych. 

 

 

Jak prawidłowo kotwiczyć dmuchańce? To pytanie nurtuje wielu operatorów urządzeń rozrywkowych. W artykule "Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu!" rozwiewamy wszystkie wątpliwości. 

 

 

Zapraszamy do lektury i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami! Prowadzisz ciekawy obiekt i chcesz zaprezentować go na łamach "Strefy Zabawy"? Śledzisz na bieżąco wydarzenia branżowe? Masz najświeższe informacje? Nasza skrzynka e-mailowa jest do Twojej dyspozycji. 

 

 

 

 

 

 

полигон оооmfxbroker comютуб рукремовкакой ноутбукалександр лобановскийtranslate from english frenchстанки длябрюки для девочек