Pierwszy numer już wkrótce
 

Wszystko wskazuje na to, że będzie to obiekt naprawdę wyjątkowy – wszak zaproponowanych w nim atrakcji nie znajdziemy nigdzie indziej w Europie. Już od 29 lipca będzie można go odwiedzić. Co takiego zaproponują nam twórcy?

Na Pomorzu będzie odtąd możliwość… pływania z rekinami. Na tę atrakcję z wielką niecierpliwością czeka już dziś wielu fanów wodnej zabawy. Nie zabraknie też innych ciekawych rozwiązań. Dzieci będą mogły bowiem świetnie bawić się na pirackim okręcie. W basenach zaś znajdziemy między innymi złotą nieckę lub fortyfikacje zamkowe. Maskotką obiektu jest uroczy mały rekin Aquś, wystrój basenowej hali nawiązuje do legendy o Krakenie, bardzo popularnej na terenie państw skandynawskich.

Jednorazowo obiekt pomieści aż 1000 fanów dobrej zabawy. Przygotowano także noclegi dla gości. Już za dwa tygodnie pływanie z rekinami stanie się w naszym kraju rzeczywistością!

официальный никасресторан никосмодный макияж осень зима 2016повышение эффективностиSoft Компаниямунтян возрождение киевfree slot machine games to playгольф девочка 7 лет