Pierwszy numer już wkrótce
 

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Uniwersal Studios Hollywood ma stworzyć niezwykły park rozrywki, nie lada gratkę dla wielbicieli serialu o nieumarłych. Teraz owe zapowiedzi stały się rzeczywistością! Na jakie atrakcje mogą liczyć odwiedzający park The Walking Dead?

Wszystkie obiekty czekające na fanów zombiaków zostały dopracowane w najmniejszych szczegółach. Greg Nicotero, zaangażowany w tworzenie tego miejsca, zorganizował nawet specjalny obóz treningowy dla pracowników, aby potrafili oni wcielić się w stu procentach w postaci kultowego serialu. Podobno tamtejszego klimatu nie da się porównać z niczym.

Nie minęło wiele czasu od otwarcia tego oryginalnego lunaparku, a już wzbudza on ogromne zainteresowanie. Ceny biletów nie należą jednak do niskich, pakiet VIP to bowiem koszt 359 dolarów, zwyczajne wejście zaś kosztuje 100 dolarów. Podobno jest tam naprawdę przerażająco!

лобановский александрavetesla.ru mfx traderалександр лобановскийMFX отзывновый закон о персональных данныхворонеж мойкистоматология