Pierwszy numer już wkrótce
 

Jedna osoba nie żyje, aż dwadzieścia cztery są w stanie ciężkim – oto tragiczny bilans testowania nowej karuzeli przez pracowników parku rozrywki  Kishkinta Theme Park nieopodal Madrasu w Indiach. Właściciel obiektu został aresztowany.

Dwudziestu ośmiu pracowników stanęło na okrągłej platformie, nie mając zapiętych specjalnych pasów bezpieczeństwa. Karuzela miała w szybkim tempie ich unosić, jednak zerwała się i w ten sposób doszło do owego wypadku.

Z relacji jednego z pracowników wynika, iż pracownicy byli niejako zmuszeni do tego, by stali się królikami doświadczalnymi. Właściciel lunaparku miał zwołać ich i nakazać przetestowanie sprzętu o nazwie Disco Dancer. Jeden ze świadków nagrał zdarzenie telefonem komórkowym – widać na nim wyraźnie, że to tragedii doszło już po kilkudziesięciu sekundach od uruchomienia maszyny. Dysk runął na ziemię wraz ze znajdującymi się na nim ludźmi.

Śmierć na miejscu poniósł dziewiętnastolatek, zaś wspomniane już dwadzieścia cztery osoby aktualnie walczą o życie – oto feralny finał nakazu właściciela Kishkinta Theme Park.

полигон компанияалександр лобановскийсковорода грильсамый дорогойinfor mediaтерминал святого петраотдыха вrose gold wedding