Pierwszy numer już wkrótce
 

Słynny Lunapark Europa odwiedził miasto już po raz trzeci. Z urządzeń, jakie oferuje, mieszkańcy korzystać mogą w dniach 12 – 22 maja.

Jacek Tomaszewski, który jest właścicielem wesołego miasteczka, podkreśla, iż bardzo dobrym rozwiązaniem była zmiana lokalizacji. Poprzednio bowiem Europę rozstawiano w okolicach ulicy Warszawskiej, co wiązało się z niedogodnościami natury technicznej – trudno było mieszkańcom tam trafić. Teraz jednak mogą oni korzystać z licznych atrakcji w miejscu, gdzie niegdyś miała stanąć galeria handlowa.

Samochodziki, karuzele, zjeżdżalnie i kolejki- wydaje się, że każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Mieszkańcy okolicznych bloków podkreślają, iż przywykli już do tego, iż sezonowe wesołe miasteczko pojawia się w sąsiedztwie – dlatego  raczej nie przeszkadza im ewentualny hałas w majowe wieczory.

Objazdowe lunaparki w sezonie letnim pojawiają się w wielu polskich miastach – zarówno dużych, jak  i tych mniejszych. To bowiem znakomita okazja do zafundowania sobie odrobiny rozrywki i beztroskiej zabawy – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych!

 

клас супермаркетtrans siberianкакой блендералександр лобановскийскачать qlikinternational conference callswelcome bonus onlineмембранный расширительный бак