Pierwszy numer już wkrótce
 

Pracownicy jednej z firm usługowych podczas kontroli odkryli na placu zabaw bardzo niebezpieczne znalezisko. Były to długie, wykonane z metalu pręty, wkopane pod warstwą piasku.

Komendant Straży Miejskiej w Głuchołazach, Tomasz Dziedziński, podkreśla, iż gdyby nie szybka interwencja pracowników, na placu zabaw przy ulicy Tylnej mogłoby dojść do tragedii. Na szczęście sezon w pełni się jeszcze nie rozpoczął, zatem żadnemu z maluchów nic się nie stało.

Skontrolowano wszystkie place zabaw w miejscowości, na terenie pozostałych nie znaleziono żadnych niebezpiecznych przedmiotów. Grażyna Przepióra, naczelnik miejskiego wydziału inwestycji, podkreśla, iż doszło w tym przypadku do czynu niezwykle bulwersującego. Nie ma bowiem najmniejszych wątpliwości, iż metalowe pręty zostały wkopane w ziemię z premedytacją. To nie pierwszy „wyczyn” chuliganów w tej niewielkiej miejscowości na przestrzeni ostatnich lat. Obecnie trwają intensywne działania zmierzające do ustalenia sprawcy.

Na szczęście pręty udało się w porę wykopać spod warstwy piasku, zatem dzieci w Głuchołazach mogą bawić się bezpiecznie.

топодин сайткупить вагонку липы кировехалык банкалександр лобановскийточилкимагазин все для шиномонтажасправка о нетрудоспособности