Pierwszy numer już wkrótce
 

Gdyby zadać pytanie, jakie skojarzenia wzbudza w nas hasło „plac zabaw”, z pewnością wszyscy na jednym z pierwszych miejsc wymieniliby „dzieci”. Fakt, zwykle to najmłodsi korzystają z takich atrakcji, jak choćby huśtawki, karuzele czy piaskownice.

W Warszawie pomyślało jednak, iż dorośli także lubią beztroską zabawę. Dlatego przy ulicy Rakuszanki w dzielnicy Ursus powstanie plac zabaw specjalnie dla nich. Jakie atrakcje przewidziano? Mają być to między innymi ogromne bujaki oraz hamaki, urządzenie przypominające gigantyczną komodę oraz wielkie łóżko z przeplotnią.

Pomysłodawczyni projektu, Areta Wasilewska – Gregorowicz, pomyślała jednak również o najmłodszych. Dla nich także znajdą się bezpieczne, przystosowane do ich wzrostu i gabarytów urządzenia. Na razie trwają intensywne prace nad stworzeniem dokumentacji kosztorysowo-projektowej. Całość kosztować ma ponad dwieście osiemnaście tysięcy złotych. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, miejsce ma zostać oddane do użytku jeszcze we wrześniu tego roku.

Nasza redakcja szczerze kibicuje i trzyma kciuki za realizację przedsięwzięcia, wszak każdy z nas ma w sobie dziecięcą radość i spontaniczność, a ów plac zabaw będzie znakomitym miejscem do ich uzewnętrznienia!

дать отзывсайт никасxrayvaz ноутбукфлагманы смартфоновбренды россиис датчикомигры для дев