Pierwszy numer już wkrótce
 

 

Właściciele cieszącego się ogromną popularnością koncernu meblowego ze Szwecji przygotowali dla swoich klientów nową, dość oryginalną ofertę. Dotychczas do IKEI jeździło się bowiem kupić biurko, szafę czy świecznik, przy okazji jedząc hot-doga lub słynne klopsiki. Teraz przy nowych sklepach powstaną także parki rekreacyjne i tereny zielone. Wszystko po to, by klienci mogli spędzać w nich czas z rodziną czy przyjaciółmi.

 

Pomysł powstał w odpowiedzi na zmieniające się zwyczaje i potrzeby odwiedzających. IKEA zamierza tym samym konkurować z centrami handlowymi, zlokalizowanymi zwykle w centrach miast. Specjaliści zgodnie twierdzą, że jeśli koncepcja się przyjmie, z pewnością wzrosną także obroty sieci.

W niedalekiej przyszłości mają powstać centra zlokalizowane w Zabrzu oraz w Lublinie. Dotychczasowe duże placówki zostaną zaś tak zrewitalizowane, by odwiedzający prócz zrobienia zakupów skorzystali również z oferty usługowo – rozrywkowej. Wszystko w myśl zasady: nasz klient, nasz pan.

 

 

класс супермаркетtrans siberianм видеоблендеры интернетхарьков лобановскийпланшеты обзор 2016детская летняя одежда для девочеккруглые светодиодные лампочки