Pierwszy numer już wkrótce
 

Na ten czas czekają z niecierpliwością wszyscy ci, którzy zajmują się szeroko branżą rozrywkową i rekreacją. W dniach 24 - 28 września bowiem Berlin zamieni się w ich światową stolicę. Wszystko wskazuje na to, iż będzie to największe i najbardziej rozbudowane wydarzenie tego typu – póki co trwają intensywne przygotowania!

Wedle zapowiedzi organizatorów tegoroczny program Euro Attractions Show obfitować ma zarówno w oficjalne prelekcje o typowo edukacyjnym charakterze (mające na celu przedstawić nowinki w świecie rekreacji i rozrywki, a tych zdecydowane ostatnimi czasy nie brakuje), jak i możliwość nawiązania współpracy pomiędzy poszczególnymi uczestnikami. Szacuje się, że na powierzchni 11,500 metra kwadratowego swoje innowacyjne propozycje pokazać ma aż 500 firm z całego świata. Zaplanowano aż 20 seminariów oraz 5 nowych ścieżek seminaryjnych, obejmujących nowe tematy.

 

Na EAS pojawić się mają najsłynniejsi dyrektorzy światowych turystyczno – rekreacyjnych atrakcji, między innymi Martin Kring z niemieckiego Legolandu, przedstawiciel PortAventura World Fernando Aldeco i wiele innych osobistości z branży. To kultowe wydarzenie organizowane jest przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Parków Rozrywki i Atrakcji (IAAPA), założone w roku 1918. Warto w drugiej połowie września odwiedzić Berlin, by poznać nowości ze świata rozrywki, turystyki oraz rekreacji. Uczestnicy liczyć mogą na szereg niespodzianek, prelekcji, spotkań i możliwości nawiązania współpracy!