Pierwszy numer już wkrótce
 

Mieszkańcy Szczecina mają powody do zadowolenia. Otóż już niebawem będą mogli korzystać z nowego parku rozrywki Kids Arena, zlokalizowanego przy Centrum Handlowym Manhattan. Przedstawiciel firmy, która jest właścicielem przedsięwzięcia, zapowiada przyjęcie pierwszych grup spragnionych rozrywki na najwyższym poziomie pod koniec marca.

Pogoda pokrzyżowała nieco wcześniejsze plany, bowiem obiekt miał być otwarty w lutym. Jak na razie inwestor nie zdradza szczegółów (by, jak sam mówi, osiągnąć przysłowiowy efekt „wow”), jednak już wiadomo, że przy ul. Ofiar Oświęcimia stanie kilkanaście namiotów sferycznych, wyprodukowanych przez firmę, której dokonania oglądać mogliśmy w kultowym filmie „Marsjanin”.

Większość atrakcji nadal owiana jest tajemnicą, chodzą słuchy, że na pewno będzie można skorzystać z torów przeszkód, zjeżdżalni, parku trampolin czy małpiego gaju. Pojawi się także wyjątkowe kino sferyczne i restauracja. Mamy nadzieję, że prace pójdą zgodnie z planem i Kids Arena przyjmie jeszcze  w marcu pierwszych gości!

(zdjęcie:wszczecinie.pl)

translate english into dutchсправка при поступлениикакая штукатурка лучше гипсовая или известковая