Pierwszy numer już wkrótce
 

Do tego wielkiego wydarzenia pozostało już tylko kilka miesięcy, w dniach 26 – 28 września bieżącego roku odbędą się w Berlinie prestiżowe międzynarodowe targi EAS. Jak co roku zostaną na nich zaprezentowane  najnowsze produkty, usługi i rozwiązania w dziedzinie rozrywki i rekreacji.

Całe wydarzenie zorganizowane będzie przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Parków Rozrywki i Atrakcji (IAAPA). Już dziś wiadomo, że przybędą tutaj przedstawiciele branży rozrywkowej zarówno z Europy, jak i Bliskiego Wschodu czy też Afryki. Ponad pół tysiąca firm ma pochwalić się swoimi innowacyjnymi osiągnięciami w branży rozrywkowej, na pewno zatem (jak co roku zresztą) będzie można liczyć na wiele niespodzianek i bardzo ciekawych, nowatorskich rozwiązań.

Nie zabraknie przedstawicieli oraz właścicieli parków rozrywki oraz zabaw, centrów rozrywkowych, bawialni, parków wodnych, muzeów oraz innego typu atrakcji kulturalnych, związanych także z branżą hotelarską.Oczywiście jak zawsze uczestnikom zostaną udostępnione przestrzenie konferencyjne, w których będą mogli przeprowadzić spotkania biznesowe, rozmowy i negocjacje.

Nie zapomniano rzecz jasna także o edukacyjnej stronie tego przedsięwzięcia. W dniach 24-28 września zostanie przeprowadzonych szereg sesji i prezentacji związanych z branżą rozrywkowo – rekreacyjną. Pojawić się mają takie tematy, jak chociażby aktualne trendy w branży marketingu, innowacyjnych technologii, rozrywki czy komunikacji, zatem bardzo przydatne wszystkim, którzy związani są z ową branżą. Zadbano także o element rekreacyjny – uczestnicy po sesjach, konferencjach i spotkaniach biznesowych będą mogli także między innymi skorzystać z atrakcji Tropical Island.

Powierzchnie wystawowe mają mieć aż 12 tysięcy metrów kwadratowych, z powodzeniem wystarczy miejsca nawet dla 6 tysięcy wystawców. Warto już dziś zaplanować sobie koniec września w Berlinie, by wrócić z targów EAS z nowymi doświadczeniami, pomysłami i znajomościami!

 

 

реконструкция зубакупить самокат детскийпескоструйная установка купить